KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 15961041
nr 1596 1041
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Kolteckning, Modell, Signerad, yttermått inklusive ram: 154x102 cm
Kondition: saknar glas, slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:24:21
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas